Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör ve Fatura Ödeme Bayiliği

Sakarya Parça Kontör Bayiliği
Sakarya Marmara bölgesinde önemli bir turizm merkezidir. Karadeniz sahili boyunca uzanan geniş plajları başta olmak üzere gölleri, zengin orman Toptan kontör bayiliği ve yaylaları, vadi ve kanyonları, sıcak su ve içme suyu kaynakları Sakarya'nın sahip olduğu doğal değerleridir. İlk yerleşik kavmi Frigler olan bölgede daha sonra sırasıyla; Bithynialılar, Kimmerler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar hakimiyet kurmuşlardır. Sakarya'nın iklimi hem Marmara Bölgesi iklimi hem de Karadeniz iklimi özelliklerini taşır. Kışlar bol yağışlı ve az soğuk, yazlar ise sıcak geçer.

Soğucak Yaylası : Soğucak Yaylası, Sapanca ilçe sınırlarında Parça tl içinde, deniz seviyesinden 1100 metre yükseklikte, 900 dönümlük alanda ve ilçe merkezine 17 km mesafede bir yayladır. Soğucak Yaylası'na Sapanca - Muradiye Köyü istikametinden, Erdemli Köyü’ne gelmeden önce sağa ayrılan yolu takip ederek, 50 dakika kadar süren bir yolculukla ulaşmak mümkündür. Yaylaya çıkmak için oldukça dar, dik ve keskin virajlı toprak yolu takip etmeniz gerekir. Yolun dar ve toprak olması araç konvoylarının aralarında belli bir mesafe bırakmasını gerektiriyor. Yolun bazı bölümlerinde ciddi engebeler olması altı alçak olan araçların çıkmasını güçleştiriyor.

Sapanca Gölü: Göl yeşilliklerin ortasında mavi bir pırlanta gibidir. Görmek isteyenlerin kolaylıkla gelmesini sağlayacak her türlü ulaşıma açıktır. Sapanca Gölü ve çevresinin tabiat güzelliği çok sayıda turist çekmektedir.Yine göl çevresindeki irili ufaklı dağları, iklimi, tabi güzellik görüntüsü bakımından gölü ve civarını rekreasyon Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea maksatları için daha elverişli hale sokmaktadır. Ulusal ve uluslar arası sörf, yelken ve kürek müsabakalarının yapıldığı Sapanca Gölü bu organizasyonlarla sportif amaçlı da çok sayıda ziyaretçi çekmektedir.

Sitemizden Sitemizden Sakarya kurumlarından Sakarya Su, Sakarya Elektrik ve Sakarya Doğalgaz Kurumlarının Faturalarını Ödeyebilirsiniz.

Sakarya ilçesinde işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.Sakarya Parça Kontör Bayiliği
sakarya-parca-kontor-bayilik

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA ÖDEME

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların faturaları sitemizde anında ödenmektedir.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.