Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör ve Fatura Ödeme Bayiliği

Şırnak Parça Kontör Bayiliği
Şırnak, Güneydoğu Anadolu bölgesinde Suriye ve Irak sınırlarındadır. Cudi Dağı antik kent ve Mağrası görülmeye değer yerlerdendir. Osmanlı döneminde köy olan Toptan kontör bayiliği Şırnak, 1927 yılında Siirt'e bağlı ilçe, 1990 yılında ise il olmuştur. Şırnak ilinde iklim yörelere göre farklılık göstermektedir. İlin yüksek kesimlerinde, Doğu Anadolu'nun sert kara iklimi, diğer kesimlerde ise karasal iklim hakimdir.

Cudi Dağı: Cudi Dağı, Güneydoğu Anadolu'da, Şırnak ve Silopi ilçe merkezleri arasında yer alan 2.114 m'lik yüksekliğe sahip dağdır. İslamî inanışlara göre, Tufan'dan sonra Nuh'un Gemisi Parça tl bu dağın üzerine oturmuştur. Sözü geçen geminin Ağrı'da bulunduğu konusunda söylentiler vardır. Austen Henry Layard ve L. King, bu dağın dolaylarında çivi yazısıyla hazırlanmış Asur yazıtlarına rastladılar.

Silopi: Silopi, Şırnak iline bağlı bir İlçedir. Nüfusu 100.000'e yaklaşmıştır. Silopi M.Ö. Ninova yani Musul şehrine bağlı bir yerleşim merkeziydi. Eski kavimlerden Asurluların bu bölgede kaldıkları, çevrede bulunan kalıntılardan anlaşılmaktadır. İlçeye bağlı Yankale Mezrasında, bu kavime ait kale kalıntıların mevcuttur. Söylentilere göre ilçe içerisinde, Kavallı, Buğdaylı köyleri ile Yankale Mezrasında bulunan tepelerin insan gücü ile Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea yığma bir şekilde yapılmıştır. Tepeler incelendiğinde bu rivayetin doğruluğu anlaşılmaktadır. Bu tepeler Asurlular döneminde birer haber alma - verme aracı olarak kullanıldığı bilinmektedir. Asurlulardan sonra bölgenin hakimiyeti tamamen Sasanilerin eline geçmiştir. Şırnak eskiden diyarbakıra bağlıydı.

Sitemizden Sitemizden Şırnak kurumlarından Şırnak Su, Şırnak Elektrik ve Şırnak Doğalgaz Kurumlarının Faturalarını Ödeyebilirsiniz.

Şırnak ilçesinde işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.Şırnak Parça Kontör Bayiliği
sirnak-parca-kontor-bayilik

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA ÖDEME

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların faturaları sitemizde anında ödenmektedir.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.